VipNet

...jsme tu pro Vás od roku 1996 - programování, webdesign, www stránky, servis a prodej PC

Webhostingové služby spočívají v pronájmu virtuálních webových serverů na fyzickém počítači sdíleném více uživateli. Každému z uživatelů je pronajímána část celkového výpočetního výkonu sdíleného hardware a softwarové vybavení potřebné k provozu virtuálního webového serveru.

Webhostingové služby spočívají v pronájmu virtuálních webových serverů na fyzickém počítači sdíleném více uživateli. Každému z uživatelů je pronajímána část celkového výpočetního výkonu sdíleného hardware a softwarové vybavení potřebné k provozu virtuálního webového serveru. Jako doplněk je ke každé webhostingové službě poskytován pronájem elektronických poštovních schránek s adresou domény provozovaného webu, samozřejmostí je přímý přístup k vyhrazenému diskovému prostoru protokolem FTP (FTPS) a na požádání také přístup k záznamům o provozu webu (logům), ze kterých je možné generovat podrobné statistiky provozu.

Při stanovení ceny služby je vycházeno ze všech jejich součástí a doplňků zejména je brána v úvahu možnost provozu dynamických aplikací a přístupu k databázím a proto nejsou poskytovány slevy např. za nevyužívání celé přidělené diskové kapacity nebo neúplné vyvužívání kterékoli jiné ze součástí služby nebo jejich doplňků. Pro další, podrobnější informace nás kontaktujte

Naše služby hostingu také zahrnují hosting systému Joomla!. Joomla v řešení open source pro CMS (Content Management System).

  • Pro Vaši webovou prezentaci si u nás můžete zaregistrovat doménové jméno druhého řádu v doménách .CZ, .EU, .COM, .NET, .ORG, .INFO, .BIZ, .US, .DE, WS a mnoha dalších.
  • Registrací doménového jména získáváte výhradní právo užívat toto jméno po dobu, za kterou registrační autoritě příslušné domény prvního řádu (TLD) uhradíte registrační poplatek.
  • Registrované doménové jméno můžete využít zejména jako adresu Vaší webové prezentace a dále také pro adresy elektronické pošty.
  • U nás Vám zajistíme formální vyřízení registračního procesu a pro doménové jméno nastavíme potřebné DNS záznamy. Kromě výchozího nastavení z našeho registračního systému, které zajistí možnost provozu webhostingových a poštovních služeb na našich serverech, si můžete pro doménové jméno nastavit vlastní DNS záznamy a nebo pro doménové jméno nastavit vlastní autoritativní DNS servery. Změnu DNS záznamů nebo autoritativních DNS serverů můžete po registraci zdarma provést i kdykoliv později.
Pro další, podrobnější informace nás kontaktujte