VipNet

...jsme tu pro Vás od roku 1996 - programování, webdesign, www stránky, servis a prodej PC

 

 

Zajišťujeme kompletní řešení kamerového dohledu pro rodinné domy, penziony, hotely, prodejny, sklady,... Každému zákazníkovi nabízíme individuální přístup. U všech systémů je samozřejmostí možnost prohlížení záznamu na monitoru, v PC či notebooku, nebo v mobilním telefonu.

Analogové kamery

Nabízíme analogové kamerové systémy pro instalaci a to jak v novém formátu Turbo HD tak i v klasickém CVBS. Výjimkou nejsou ani multiformátové kamery 4 v jednom. Dodáváme produkty od prověřeného celosvětového s dlouholetou tradicí a tím je Hikvision. Rádi Vám pomůžeme s instalací nového systému či rekonstrukcí starého analogového systému. Samozřejmostí jsou i moderní prvky Turbo HD systému s inteligentními funkcemi a rozlišením až 8Mpx. 

IP kamery

IP kamerové systémy jsou vhodné pro rodinné domy, penziony, hotely, prodejny, sklady,... Dodáváme produkty od prověřeného celosvětového s dlouholetou tradicí a tím je Hikvision. Rádi Vám pomůžeme s instalací nového systému či rekonstrukcí starého analogového systému na systém IP. Samozřejmostí jsou i moderní IP systémy s inteligentními funkcemi.