VipNet

...jsme tu pro Vás od roku 1996 - programování, webdesign, www stránky, servis a prodej PC

Všechny sestavy jsou skládány na zakázku až po konzultaci se zákazníkem, proto nelze zde předem určit cenu. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , obratem Vám zašleme aktuální nabídku dle Vaší specifikace. Zásadně nezasíláme žádné nepřehledné ceníky, pouze konkrétní cenu toho, co od nás požadujete... Ke všem sestavám dodáváme operační systém Windows 10 a antivirový systém Nod32.

Počítače do kanceláří

Jsou cenově přijatelné počítače pro Vaši kancelář, které lehce zvládnou veškerou běžnou kancelářskou práci, komunikují ve firemních sítích a umožní práci s internetem. Spolehlivě splňují další pracovní požadavky. Dostatečný výkon zajistí procesor Intel Pentium ® Core i3, na rychlosti se podílí 8GB a více operační paměti a s kapacitou pevného SSD disku 250GB - 1TB a integrovanou grafickou kartou jistě vystačíte pro všechny kancelářské aplikace. Již v základu Vám nabízí uživatelský komfort vypalovací DVD mechanika.

Počítače pro domácnost

Spolehlivě splňují všechny požadavky domácího použití. Dostatečný výkon zajistí procesor Intel Pentium ® Core i3, Core i5, nebo Core i7,  na rychlosti se podílí minimálně 8GB (zpravidla 16GB) operační paměti a s kapacitou pevného SSD disku 250GB SSD a více jistě vystačíte pro všechny běžné aplikace. Grafická karta zde již není integrovaná, ale je samostatná a v případě potřeby je možné ji vyměnit za výkonnější. Samozřejmostí je vypalovací DVD mechanika.

Herní počítače, počítače pro náročné

Jsou počítače připravované pro milovníky her a nejnáročnější zákazníky, kteří chtěji "to nejlepší". Lehce si poradí i s nejnáročnějšími aplikace i s nejnovějšími hrami.

Všechny sestavy jsou skládány na zakázku až po konzultaci se zákazníkem, proto nelze zde určit cenu. Sestavy jsou po složení otestovány a cena zahrnuje dovoz do kanceláře či bytu zákazníka (platí pro Brno, Vyškov, Rousínov, Slavkov u Brna, ostatní lokality jsou účtovány dle dohody), sestavení a předvedení funkčnosti.

Notebooky (Laptopy)

Nabízíme notebooky značek DELL, ASUS, Fujitsu Siemens, Hewlett - Packard, Lenovo, Toshiba a MSI, optimalizované pro práci v síti založené na spolehlivých průmyslových standardech. Dobrá investice pro všechny uživatele.

Provádíme záruční opravy u nás zakoupených PC a jejich rekonfiguraci.

Seznam dodávaných komponent najdete zde.

Seznam komponent dle výrobce najdete zde.